Závěsné LED světlo Karman Groove bronz
Kód: 69058/KA/MAT 69058/MAT/KA Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné LED osvětlení nad jídelní stůl nebo nad pracovní stůl ve dvou šířkách
Materiál montury matný černý nástřik
Materiál stínidla transparentní skládané sklo
Materiál rosety aluminium v matném bronzovém nástřiku
Délka černého přívodního kabelu 2metry
Zdroj 1x13W LED(součástí osvětlení), 2100lumen, 3000K teplé světlo, 350mA, 230V, IP20
Osvětlení je stmívatelné 0 - 10V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| materiál montury: | matný bronzový nástřik |
| materiál rosety: | aluminium matný černý nástřik |
| materiál stínidla: | transparentní skládané sklo |
| Průměr světla: | 45mm |
| Šířka světla: | 960mm nebo 1400mm |
| Výška závěsu: | max. 2050mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italský výrobce dekorativního osvětlení
| Výrobní společnost : | Karman Srl |
|---|---|
| Adresa : | Via Grandi, 10 61034 Fossombrone (PU) Italy |
| E-mail : | info@karmanitalia.it |
