Závěsné LED světlo Karman Smug black
Kód: SE334BNINT SE334ANINT Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné LED osvětlení nad jídelní stůl nebo nad konferenční stolek do obývacího pokoje ve dvou velikostech
Materiál montury matný zlatý nástřik s reliéfem
Materiál stínidla transparentní sklo
Délka černého přívodního kabelu 2metry
Zdroj 1x8W LED(součástí osvětlení), 1289lumen, 3000K teplé světlo, 350mA, 230V, IP20
Osvětlení je stmívatelné TRIAC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| materiál montury: | matný černý nástřik |
| materiál rosety: | aluminium matný černý nástřik |
| materiál stínidla: | transparentní sklo |
| Průměr stínidla: | 40mm |
| Výška stínidla: | 150mm nebo 240mm |
| Výška závěsu: | max. 2240mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italský výrobce dekorativního osvětlení
| Výrobní společnost : | Karman Srl |
|---|---|
| Adresa : | Via Grandi, 10 61034 Fossombrone (PU) Italy |
| E-mail : | info@karmanitalia.it |
