Taburet Riviera Maison Aspen Dune sand
Kód: 32601001Související produkty
Detailní popis produktu
Sedací taburet do obývacího pokoje nebo ložnice k toaletce
Materiál vnitřní konstrukce kaučukovník
Materiál čalounění béžová polyesterová látka Dune sand(len, bavlna, viskoza)
Odolnost látky dle Martindale 100000
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla a taburety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8721148259779 |
| barva: | dune sand(béžová) |
| materiál: | látka Mountain Weave |
| Průměr: | 300mm |
| Výška: | 450mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Holandský výrobce stylového nábytku do interiéru
