Závěsná skleněná lampa De majo Carré SV
Kód: 0CARR0S00Detailní popis produktu
Závěsné interiérové osvětlení do obývacího pokoje nebo do ložnice
Materiál stínidla satinované bílé sklo
Materiál montury chrom satin
Zdroj 3x77W E27(není součástí osvětlení), 230V, IP20
Možnost použití LED zdroje E27
Možnost umístění na stěnu(držák není součástí)
Cena držáku 1 258,-Kč vč. 21%DPH
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| materiál montury: | satin chrom |
| materiál stínidla: | bílé sklo |
| Šířka stínidla: | 145mm |
| Hloubka stínidla: | 145mm |
| Výška stínidla: | 450mm |
| Výška závěsu lampy: | 4000mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italský výrobce skleněného osvětlení a lustrů z Muránského skla
