Závěsné LED světlo Insolit Gravity
Kód: 18003003000WH 18001603000WH 18003003000BK 18001603000BK 18003003000CO 18001603000CO Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné LED světlo nad jídelní stůl nebo jednací stůl v 2 šířkách se 4 spoty a 6 spoty
Materiál montury a stínidla aluminium v černém, bílém nebo měděném provedení
Transparentní přívodní kabel
Lankový závěs
Zdroj 1x17W LED(součástí světla), 1250lumen nebo 1x25W(součástí světla), 1875lumen, 2700K velmi teplé světlo nebo 3000K teplé světlo, 230V, IP20
Úhel světla 25°
Světlo je stmívatelné DALI/PUSH
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| barva montury: | bílý nástřik, černý nástřik, měděné provedení |
| materiál montury a stínidla: | aluminium |
| Šířka světla: | 1600mm nebo 3000mm |
| Průměr: | 25mm |
| Výška závěsu: | max. 3000mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Španělský výrobce designového osvětlení
| Výrobní společnost : | Insolit |
|---|---|
| Adresa : | C/ Cerignola, 13, 08022 Barcelona Spain |
| E-mail : | insolit@insolitbcn.com |
