Závěsné LED světlo KDLN Kate gold leaf
Kód: 510412-60227 510437-60227 510412-60230 510437-60230 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné designové osvětlení do obývacího pokoje nebo ložnice s naklopením 15° ve dvou velikostech
Materiál montury aluminium ve zlatém nástřiku
Materiál stínidla aluminium kulatého tvaru ve zlatém nástřiku
Materiál difuseru opálové PMMA(polyethylen)
Zdroj 1x24,5W nebo 1x65W LED(součástí osvětlení), 2620lumen nebo 6865lumen, 2700K velmi teplé světlo nebo 3000K teplé světlo, 230V, IP20
Osvětlení je možné stmívat
Možnost barevného nástřiku dle poptávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| barva montury: | zlatý nástřik |
| barva stínidla: | zlatý nástřik |
| materiál montury a stínidla: | kov |
| Průměr stínidla: | 430mm nebo 900mm |
| Výška: | 80mm nebo 270mm |
| Výška závěsu: | 2500mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italská značka designového osvětlení
