Závěsné skleněné světlo KDLN Dew black
Kód: 0451291NEUSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné skleněné světlo nad barový stůl nebo jídelní stůl
Materiál montury aluminium v černém nástřiku
Materiál stínidla transparentní sklo
Zdroj 5x4,8W LED(součástí osvětlení), 2500lumen, 2700K teplé světlo, 230V, IP20
Možnost počtu světel až 21 kusů(rosety pro osvětlení jako příslušenství)
Osvětlení je možné stmívat
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.34 kg |
| barva montury: | černý nástřik |
| materiál montury: | kov |
| materiál stínidla: | transparentní sklo |
| Průměr: | 110mm |
| Výška závěsu: | 1800mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italská značka designového osvětlení
