Stojací lampa Marset Cala iroko brown
Kód: A645-003Související produkty
Detailní popis produktu
Stojací exteriérová lampa na terasu nebo k bazénu
Materiál podnoží masivní dřevina iroko v hnědém odstínu
Materiál stínidla perleťově bílý polyester
Materiál difuseru bílý metakrylát
Exotická dřevina Iroko je odolná vůči vodě
Zdroj 3x70W E27 HSGSA(není součástí osvětlení), 230V, IP20
Možnost použití LED zdroje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| EAN: | 8435516809687 |
| barva: | bílá, masiv iroko |
| materiál: | plast, dřevo |
| Šířka: | 420mm |
| Průměr stínidla: | 530mm |
| Výška stínidla: | 240mm |
| Výška lampy: | 1400mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Španělský výrobce dekorativního osvětlení do interiéru
