Venkovní křeslo Plust Vela
Kód: 6603 U4 6603 V7 6603 Z6 6603 U0 6603 U1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Venkovní křeslo na terasu nebo zahradu
Materiál konstrukce polyethylen v 5 barevných provedení
Barva Lava U0 červená
Barva Stone U4 béžová
Barva Creta V7 krémová
Barva Grain Z6 šedá
Barva White light U1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní křesla a taburety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| barva konstrukce: | červená, béžová, šedá, bílá LED, krémová |
| materiál konstrukce: | polyethylen |
| Šířka: | 1020mm |
| Hloubka: | 880mm |
| Výška: | 820mm |
| Výška sedu: | 370mm |
| Šířka sedu: | 500mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italský výrobce designového nábytku na terasy a zahrady
| Výrobní společnost : | Plust |
|---|---|
| Adresa : | Viale del Lavoro, 45 36048 Ponte di Barbarano (VI) Italy |
| E-mail : | info@plust.com |
