Venkovní pohovka Plust Vela sofa
Kód: 6606 U4 6606 V7 6606 Z6 6606 U0 8606 U1 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Venkovní pohovka na terasu nebo zahradu
Materiál konstrukce polyethylen v 5 barevných provedení
Barva Lava U0 červená
Barva Stone U4 béžová
Barva Creta V7 krémová
Barva Grain Z6 šedá
Barva White light U1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| barva konstrukce: | červená, béžová, šedá, bílá LED, krémová |
| materiál konstrukce: | polyethylen |
| Šířka: | 1900mm |
| Hloubka: | 930mm |
| Výška: | 830mm |
| Výška sedu: | 350mm |
| Šířka sedu: | 1300mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Italský výrobce designového nábytku na terasy a zahrady
| Výrobní společnost : | Plust |
|---|---|
| Adresa : | Viale del Lavoro, 45 36048 Ponte di Barbarano (VI) Italy |
| E-mail : | info@plust.com |
